На території Білорусі ударного угрупування не спостерігається - прикордонники
На території Білорусі ударного угрупування не спостерігається - прикордонники

На території Білорусі ударного угрупування не спостерігається - прикордонники

Станом на сьогодні на території Білорусі, як і раніше, не спостерігається ознак формування ударного угрупування. Однак цей напрямок залишається загрозливим, допоки Білорусь не припинить підтримувати РФ у війні проти України.

Як передає Укрінформ, про це в телеефірі заявив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«Станом на зараз, і це відмічалося вже протягом певного періоду, якогось ударного угруповання на території Білорусі, яке б знаходилося на напрямку нашого кордону, немає. І це стосується і складових Збройних сил Білорусі, і власне країни-терористки (РФ – ред.), якій постійно підігрує Білорусь, також немає достатніх сил на території цієї країни. Водночас попри все ми маємо бути готові до розвитку будь-яких ситуацій. Як я і казав, цей напрямок для нас важливий і залишатиметься загрозливим допоки Білорусь не припинить підтримувати Росію в цій війні», - зазначив Демченко.

Він нагадав, що Білорусь, починаючи з 2022 року, постійно проводить на своїй території навчання за участі різних складових свої Збройних сил та тероборони.

Також речник наголосив, що Україна постійно моніторить та контролює ситуацію на всій протяжності кордону від Волині до Чернігівщини, оскільки не виключає можливості використання території Білорусі російськими військами, як це було на початку повномасштабного вторгнення.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство закордонних справ України назвало президентські «вибори» 26 січня у Білорусі «політичним шоу однієї людини» і не визнало їх легітимності, як і більшість демократичних країн.

Фото: Facebook / Андрій Демченко

Теги по теме
Беларусь
Источник материала
loader
loader