![Відбір кандидатів на роботу фахівців супроводу ветеранів відбуватиметься ще в чотири хвилі](https://thumbor.my.ua/ONzdscKA0ufIVui_pZF_uLIiKkY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc55a6a6e15656095f3b7accbb45249d6.jpg)
Відбір кандидатів на роботу фахівців супроводу ветеранів відбуватиметься ще в чотири хвилі
Про це на брифінгу у Харкові повідомила заступниця міністра у справах ветеранів України Юлія Кіріллова після виїзного засідання комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, передає кореспондент Укрінформу.
“Перша хвиля відбору завершилася 31 січня. Буде ще чотири набори, ще чотири засідання комісій – і ще чотири хвилі працевлаштування фахівців із супроводу ветеранів”, – сказала Кіріллова.
Водночас, за її даними, не всі громади створили посади фахівців.
“Не в кожній громаді ввели до штатного розпису посади фахівців із супроводу. Ми зі свого боку заклали в бюджеті відповідну статтю видатків – понад 3 млрд грн на цей рік, щоб працевлаштувати 11 тис. фахівців супроводу. Можливість є, кошти є. Справа – за органами місцевого самоврядування”, – зазначила заступниця міністра.
За інформацією Харківської ОВА, озвученою на засіданні комітету ВР, в області 44 громади (з 56, частина з яких зараз є фронтовими чи прифронтовими) відкрили вакансії, але працевлаштовано поки не більше 18 фахівців.
Як повідомляв Укрінформ, уряд вніс зміни в порядок забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів, зокрема, до комунальних некомерційних підприємств, де можуть бути працевлаштовані фахівці, також належать заклади охорони здоров’я.
Фото: koda.gov.ua
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)