Про це у Телеграмі повідомила пресслужба ГУ Нацполіції в Харківській області, передає Укрінформ.
Зазначається, що допис із недостовірною інформацією правоохоронці виявили під час моніторингу соціальних мереж. У публікації йдеться, що 31 січня близько 8:00 поблизу магазину в селищі Краснопавлівка Лозівського району поліцейський офіцер громади разом із трьома працівниками Лозівського РТЦК та СП намагались насильно мобілізувати молодого хлопця та завдали йому тілесних ушкоджень. Після чого посадили у службовий автомобіль та повезли у лікарню, дорогою до якої хлопець помер.
"В ході перевірки встановлено, що поліцейський офіцер громади, про якого йдеться в публікації, того дня не перебував у селищі та не брав участь у заходах з працівниками РТЦК та СП. Крім того, до поліції не надходило жодних повідомлень про вбивства у селищі Краснопавлівка, так само як і інформації щодо виявлення невпізнаних тіл чи конфліктних ситуацій з працівниками поліції або РТЦК та СП", - зазначили уполіції.
У відомстві закликали отримувати інформацію з офіційних джерел та не довіряти неперевіреним повідомленням у соцмережах.
Як повідомлялося, російські пропагандистські ресурси поширили фейк про видачу повісток чоловікам за кордоном та депортацію їх в Україну.