/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F040b9063734952206849c4143167be95.jpg)
МЗС відреагувало на ультиматум кремля щодо НАТО
москва не має права виставляти ультиматуми НАТО і вимагати скасувати обіцянку в Бухаресті про вступ України в Альянс.
Про це повідомив речник МЗС України Георгій Тихий у соцмережі Х (Twitter).
"Союзник Північної Кореї ставить ультиматуми НАТО. Повна нісенітниця. москва тут не має права голосу. росія веде агресивну війну у Європі. Її окупаційні війська перебувають в Україні та інших європейських країнах", - йдеться на в дописі у відповідь на слова Грушкой.
Раніше він назвав "катастрофічним для європейської безпеки" рішення Бухарестського саміту НАТО, в якому було закріплено плани Альянсу прийняти до свого складу Грузію й Україну.
"Невідкликання цього формулювання буде створювати двозначність, яка абсолютно неприйнятна для нас...", - заявив Грушко.
Також Тихий написав, що слова Грушко - повна нісенітниця і наголосив, що європейська архітектура безпеки побудована на захисті від росії.
Нагадаємо, що сьогодні, 24 січня, кремль вимагає анулювати обіцянку НАТО у Бухаресті про вступ України для завершення війни.
А два дні тому Трамп закликав росію "укласти угоду" для завершення війни в Україні.

