Ціни на нафту стабілізувалися на тлі заяв Трампа про збільшення видобутку у США
Ціни на нафту стабілізувалися на тлі заяв Трампа про збільшення видобутку у США

Ціни на нафту стабілізувалися на тлі заяв Трампа про збільшення видобутку у США

Ціни на нафту незначно змінилися на торгах у вівторок, 21 січня, оскільки інвестори оцінили плани президента Дональда Трампа застосувати нові тарифи пізніше, ніж очікувалося, одночасно збільшуючи видобуток нафти та газу в США.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Ф'ючерси на нафту Brent знизилися на 1 цент, або 0,01%, до 80,14 долара за барель.

Березневий контракт на нафтуWest Texas Intermediate, який найбільш активно торгується, подешевшав на 60 центів, або 0,78%, до 76,79 долара за барель. У понеділок на ринку США не було розрахунків через державне свято. Лютневий контракт закінчується у вівторок.

Трамп не ввів жодних радикальних нових торговельних заходів одразу після своєї інавгурації в понеділок, але наказав федеральним агентствам розслідувати несправедливу торговельну практику інших країн.

Він сказав, що планує запровадити 25% мита на імпорт із Канади та Мексики з 1 лютого, а не в перший день свого перебування на посаді, як обіцяв раніше.

Відстрочка мита спочатку допомогла знизити ціни на нафту, але мита на канадську сиру нафту могли з часом підштовхнути ринок до зростання.

Майже вся канадська нафта експортується до США і зазвичай продається зі знижкою до WTI. «Тому санкції США підвищують ризик зростання витрат на більшу частину канадського експорту нафти», – зазначив аналітик Commonwealth Bank Вівек Дхар.

Трейдери тепер міркуватимуть про масштаби потенційного підвищення тарифів Трампом на Китай, що може викликати деяку обережність на нафтових ринках на тлі вже слабких економічних умов Китаю, повідомляє Yeap з IG.

У понеділок Трампвиклав широкий план прискорення видачі дозволів на нафту, газ і електроенергію, щоб максимізувати вже рекордно високе виробництво енергії в США.

Президент США також заявив, що його адміністрація, «ймовірно», припинить купувати нафту у Венесуели. США є другим за величиною покупцем венесуельської нафти після Китаю.

Трамп також пообіцяв поповнити стратегічні резерви, що може підвищити ціни на нафту через підвищення попиту на сиру нафту в США.

У США видобуток сирої нафти в Північній Дакоті скоротився на 125 000 -150 000 барелів на добу через холодну погоду та пов'язані з цим труднощі з експлуатацією, повідомило в понеділок управління трубопроводів штату.

Теги по теме
Экономика
Источник материала
loader
loader