![У Києві тимчасово запустили автобус від Майдану Незалежності до станції метро «Лук’янівська»](https://thumbor.my.ua/DVp-O6xlOgubQZIO2B6jozGeFxU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8d28c7e38d0685fbc6ee4d2594633069.jpg)
У Києві тимчасово запустили автобус від Майдану Незалежності до станції метро «Лук’янівська»
У Києві тимчасово організували рух автобусів №18ТР, які курсуватимуть від Майдану Незалежності до вулиці Січових стрільців на перетині з вулицею Глибочицькою.
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомляє КП “Київпастранс”.
Рух організований на час проведення робіт аварійних бригад для усунення наслідків російської ракетної атаки, яка сталася зранку у суботу, 18 січня.
Як повідомляв Укрінформ, через наслідки російської ракетної атаки та пошкодження контактної мережі та інфраструктури перекритий рух транспорту на вулиці Юрія Іллєнка на ділянці від вулиці Овруцької до вулиці В’ячеслава Чорновола.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)