На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів
На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів

На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів

Бюро економічної безпеки викрило на Одещині групу осіб, які організували незаконне виробництво та продаж одягу під торговими марками всесвітньо відомих брендів.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ, передає Укрінформ.

"Організував роботу 21-річний мешканець Одеси, який долучив до протиправної діяльності ще трьох своїх знайомих. Разом вони налагодили виробництво контрафактних текстильних виробів, зокрема, спортивних костюмів, шортів, курток, худі, а також взуття, сумок, гаманців тощо", - йдеться у повідомленні.

На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів - Фото 1

Зазначається, що фігуранти створили у соціальних мережах облікові записи для реклами "брендового" одягу та отримання замовлень.

Один з учасників злочинної групи зареєструвався як фізична особа-підприємець, відкрив банківський рахунок та магазин в центрі Одеси, де також можна було придбати підробки.

На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів - Фото 2

Детективи БЕБ провели 14 обшуківу підпільних цехах, транспортних засобах, складських та нежитлових приміщеннях на одному з найбільших ринків Одеси, де фігуранти зберігали контрафактні товари. Вилучили велику кількість взуття, одягу, сумок, ременів, кепок, рюкзаків, а також промислове обладнання, швейну фурнітуру, наліпки з логотипами брендів, чорнові записи. Орієнтовна вартість арештованого майна становить понад 50 млн грн.

На Одещині БЕБ викрило підпільні цехи, де шили підробки відомих брендів - Фото 3

Слідство встановило, що внаслідок незаконного використання всесвітньо відомого бренду, учасники злочинної групи завдали компанії-правовласнику збитків на суму понад 7,4 млн грн.

Наразі всім чотирьом фігурантам справи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 229 КК (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару).

Триває досудове розслідування, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.

Як повідомляв Укрінформ, Бюро економічної безпеки на Одещині поклало край роботі восьми нелегальних автозаправних станцій, з них вилучили майже 66 тонн пального.

Источник материала
loader