Держоператор тилу визначив пріоритетні напрямки на 2025 рік
Держоператор тилу визначив пріоритетні напрямки на 2025 рік

Держоператор тилу визначив пріоритетні напрямки на 2025 рік

Державний оператор тилу визначив пріоритети роботи на 2025 рік, які покращать систему забезпечення Сил оборони та оптимізують внутрішню роботу агенції.

Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі ДОТ.

«ІТ-команди ДОТ не планує зупинятись – у пріоритеті на 2025 рік: запуск DOT-Chain Defense – модуля на основі DOT-Chain, який дозволить збирати потреби безпосередньо від бойових підрозділів у БПЛА, засобах радіоелектронної боротьби та розвідки, наземних роботизованих комплексах та наземних станціях керування. Це підвищить точність і ефективність забезпечення, оскільки військові самостійно обиратимуть засоби, що найкраще відповідають їхнім актуальним потребам. А вітчизняні виробники отримають чітке розуміння потреб ЗСУ, що дозволить їм оптимізувати виробничі потужності та покращувати якість продукції, отримуючи в режимі реального часу відгуки від військових щодо ефективності тих чи інших виробів. Реліз заплановано на першу половину 2025 року», - розповіли у пресслужбі.

Крім того, планується розширити функціонал щодо харчування: додати електронне меню розкладки та впровадити ведення обліку та звітності на рівні військових частин. Це дозволить не тільки підвищити рівень прозорості, а й - що не менш важливо - якість забезпечення військових продуктами харчування. Також у січні в DOT-Chain буде додано можливість військовим подавати онлайн-рекламації щодо термінів та якості постачання.

В ДОТ також планують провести Bug Bounty для DOT-Chain – контрольоване залучення білих хакерів для пошуку потенційних вразливостей системи. Такий підхід широко поширений у найбільших світових ІТ-компаніях та дозволяє превентивно виявляти можливі баги та інші вразливості.

Зазначається, що у 2025 році буде впроваджена двофакторна автентифікація для всіх користувачів у системі DOT-Chain, що дозволить підвищити рівень захищеності системи. Вона передбачає додатковий фактор підтвердження, який забезпечує більший захист від зламу.

Державний оператор тилу також продовжить цифровізацію внутрішніх процесів за рахунок розвитку ERP-систем – програмного забезпечення, яке допомагає керувати всіма ключовими процесами (закупівлями, продажами, фінансами, кадрами, логістикою тощо) в одному місці.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні Державний оператор тилу презентував DOT-Chain – інноваційну ІТ-систему для управління забезпеченням ЗСУ, яка в чотири рази прискорить процес оплати постачальникам за продукти харчування для війська.

Фото: facebook.com/dotgovua

Теги по теме
Вооруженные силы Украины
Источник материала
loader
loader