Український інститут книги презентував довідник книжкових блогерів
Український інститут книги презентував довідник книжкових блогерів

Український інститут книги презентував довідник книжкових блогерів

В інтерактивному каталозі — блогери з аудиторією від 5 тисяч підписників у соцмережах.

У межах тижня жанрової літератури, що триває з 23 по 29 грудня, Український інститут книги презентував довідник українських книжкових блогерів. До тематичних переліків відібрали блогерів із аудиторією від 5 тисяч підписників у соціальних мережах. Про це повідомили в УІК.

Український інститут книги створив цей довідник, щоб допомогти книгарям, бібліотекарям, викладачам і всім читачам легко знаходити джерела цікавого й якісного книжкового контенту.

«Книжкові блогери беруть участь у літературних фестивалях, організовують власні премії, співпрацюють із видавництвами та активно розвивають соцмережі, як-от букстаграм, буктюб, букток і телеграм. Їхній досвід високо цінується маркетологами, а їхній контент досягає мільйонних аудиторій. — зазначили в УІК — Суб’єктивність блогерів — це їхня перевага: щирі й унікальні рекомендації вирізняються на тлі традиційної критики чи реклам».

Класифікація рейтингу заснована на жанровій спеціалізації блогерів, про яку вони повідомили в анкетуванні. Зокрема, у довіднику представлені рубрики «Класика та висока полиця», «Дотик історії», «Детективи», «Триллери та горор», «Фантастика і фентезі», «Пригодницьке», «Любовні історії», «Манга і комікси» та «Вільний політ сторінками» про різножанрових блогерів.

Український інститут книги презентував довідник книжкових блогерів - Фото 1

скриншот із «Довідника книжкових блогерів 2024»

«Довідник книжкових блогерів 2024» доступний за посиланням. У каталозі подані інтерактивні посилання на профілі блогерів у соціальних мережах.

  • Читайте також: 76% книг, прочитаних громадянами у 2024 році, є українськомовними, — дослідження УІК
Нагадаємо, 52,8% української молоді читає книги щодня або кілька разів на тиждень. 78,4% віддають перевагу паперовим книгам. Це продемонстрували результати опитування, проведеного цифровою платформою для проактивної молоді U-Report, Українським інститутом книги та Міністерством інформаційної політики.

Фото: Український інститут книги 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Соцсети
Источник материала
loader
loader