Журналістка Ірина Стороженко долучилась до Youtube-проєкту «Бутусов плюс»
Журналістка Ірина Стороженко долучилась до Youtube-проєкту «Бутусов плюс»

Журналістка Ірина Стороженко долучилась до Youtube-проєкту «Бутусов плюс»

Журналістка розповіла, що за останній рік разом із командою проєкту зробили документальні фільми: «Барак 200. Живі», «Наймасштабніша поразка РФ під Вугледаром», «Остання дорога на Чернігів», а також низку фільмів-портретів про військових

Журналістка Ірина Стороженко, яка співпрацювала з «Радіо Свобода» та телеканалом Настоящее время, долучилась до Youtube-проєкту «Бутусов плюс». 

Про це вона повідомила у коментарі «Детектору медіа».

«Моє рішення (щодо звільнення, — ред.) пов’язано передусім із можливістю співпраці з Youtube-каналом «Бутусов плюс». За останній рік разом із командою проєкту ми зробили такі документальні фільми, як «Барак 200. Живі», «Наймасштабніша поразка РФ під Вугледаром», «Остання дорога на Чернігів», а також низку фільмів-портретів про військових.

Безумовно, для мене це перспектива професійного розвитку в іншій площині та тематиці, надважливій для країни зараз. Також я відчуваю потужний зворотний зв'язок, підтримку глядачів каналу, яким важливо глибше розуміти війну та аналізувати військові операції», — розповіла  Ірина Стороженко. 

За її словами, спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу Настоящее время #ВУкраїні має передусім соціальну оптику. Ця співпраця тривала п‘ять років, разом із командою вона зробила понад півсотні документальних епізодів. 

«Та з часом з‘явилося відчуття, що все, що я могла і хотіла зробити в цьому форматі, вже зробила. До того ж суміщення кількох проєктів впродовж тривалого часу відверто виснажило, тому я ухвалила рішення обрати те, що на даному етапі вважаю важливішим. 

Цей вивільнений час дасть мені додатковий ресурс, щоб продовжувати надалі висвітлювати війну в такому ширшому документальному форматі. Наша війна — найзафільмованіша у світі, є безліч унікального архівного воєнного відеоматеріалу та свідків історичних подій. 

Це все необхідно опрацьовувати, щоб в суспільній уяві значущі події не минали картинками з тік-токів та новин, тем для документальних фільмів мені вистачить на життя вперед», — підсумувала журналістка. 

Стороженко розповіла, що за 5 років роботи у компанії  рік провела у відрядженнях і «зрозуміла, яка ж в нас велика насправді країна, в усіх сенсах».

Фото: Ірина Стороженко/Фейсбук 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
увольнение Журналисты
Источник материала
loader
loader