«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері марафонів «Єдині новини #UAРазом» та «FreeДом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «FreeДом», «1+1».
У блоці телеканалу «FreeДом» про встановлення справедливого миру між Україною та Росією говорили з політичним коментатором Олексієм Буряченком. Ішлось про те, що концепція «миру через силу» повністю відповідає українській формулі миру, так само як і примусу Росії погодитись на мирні перемовини. Також Буряченко згадав слова представника США з питань України та Росії Кіта Келлога про перетворення України на сучасну Спарту.
Російський дописувач у Telegram Ілля Давлятчін пояснював важливість видалення своїх метаданих із різних файлів.
Ігор Ейдман, російський соціолог, який мешкає у Німеччині, розповів про спроби російської влади заощадити на російських військових. Мовляв, після того, як людей вдалось заманити на війну, їх вже не потрібно активно мотивувати. І наразі російська влада нібито планує створити план повернення коштів, які військові отримують при підписанні контракту.
Про реакцію країн Заходу на російський шантаж розмірковувала російська опозиціонерка Наталя Пелевіна. Вона припускає, що, на думку Путіна, він досяг усього, чого він хотів.
З російським економістом Максимом Блантом обговорили боротьбу з російським «тіньовим флотом»: це складно, оскільки кораблі виходять під прапорами різних країн, проте знаходити підставні компанії все ж вдається. Блант додав, що нескінченно збільшувати флот у росіян не вийде, оскільки кораблі теж закінчуються.
Російський правозахисник Іван Чувіляєв розповів про втечу росіян з армії через страх загинути на передовій. Також він розповів про безпечні та небезпечні країни для росіян-втікачів.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.