У Києві презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах війни
У Києві презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах війни

У Києві презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах війни

Монографія узагальнює досвід України у протидії російській інформаційній агресії та надає практичні рекомендації для спеціалістів у сфері інформаційної безпеки.

У Києві відбулася презентація монографії «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця». Захід став платформою для обговорення досвіду України у протидії інформаційній агресії Росії.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Головного управління розвідки Міноборони України.

До видання увійшли матеріали, що узагальнюють досвід державних та силових структур у період 2022–2024 років. Зокрема, у книзі представлено статтю Андрія Юсова — представника Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

У Києві презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах війни - Фото 1

Монографія висвітлює такі ключові аспекти:

  • Принципи й методи протидії інформаційним атакам агресора.
  • Приклади успішного реагування на російські інформаційно-психологічні спецоперації (ІПСО).
  • Практичні рекомендації для фахівців державних та безпекових установ.

У Києві презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах війни - Фото 2

Під час презентації експерти акцентували на досягненнях України у формуванні ефективних стратегічних комунікацій. Було відзначено прогрес в інституційній розбудові цієї сфери, яка стала ключовою частиною оборони країни під час війни.

Також обговорювалися плани щодо подальшого розвитку наукової діяльності у сфері стратегічних комунікацій. Учасники заходу підкреслили важливість поєднання наукового підходу та практичного досвіду для підвищення ефективності протидії інформаційним загрозам.

Як зазначили організатори, монографія стане корисним інструментом для працівників державних структур, волонтерів і науковців, які працюють у сфері інформаційної безпеки. Вона є не лише джерелом знань, а й важливим кроком у боротьбі з російською гібридною агресією.

Фото: ГУР МО/Facebook.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader