Навчання у Південній Кореї: сотні майбутніх студентів відвідали освітній ярмарок Корейського освітнього центру у Києві
Навчання у Південній Кореї: сотні майбутніх студентів відвідали освітній ярмарок Корейського освітнього центру у Києві

Навчання у Південній Кореї: сотні майбутніх студентів відвідали освітній ярмарок Корейського освітнього центру у Києві

У Києві сотні абітурієнтів зібралися на освітньому ярмарку, який вперше організував Корейський освітній центр.

Як вступити до університету у Південній Кореї, які існують стипендійні програми та що саме краще вивчати у цій країні — майбутні вступники дізнавалися зі стендів, де свою інформацію представив 21 університет.

Також у програмі заходу були онлайн-презентації навчальних закладів, інформаційні сесії та обговорення досвіду навчання у Кореї. Зокрема гості освітнього ярмарку могли проконсультуватись щодо стипендійної програми GKS (Global Korea Scholarship), яка покриває вартість навчання для іноземних студентів.

За останні 10 років кількість іноземних студентів у Південній Кореї зросла у 2,5 раза — з 80 тисяч до 200 тисяч. Країна приваблює якістю освіти, інноваціями, сучасними технологіями та високими стандартами життя. Іноземцям пропонують стипендіальні програми від уряду, самих університетів та приватних фондів. Серед студентів є й українці. Про це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те.

корейці

"Міністерство освіти Республіки Корея та Міністерство освіти і науки України підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у рамках стипендіальної програми від уряду Республіки Корея. Відповідно до нього, з 2024 по 2026 роки, близько 100 українських студентів щороку ставатимуть міжнародними стипендіатами. Цього року стипендії отримали 95 студентів — 44 на здобуття ступеня бакалавра і магістра, 51 — на вивчення корейської мови", — повідомив Посол Південній Кореї в Україні Кім Хьонг Те.

У дипломатичній місії переконані — навчання у Кореї, країні яка подолала економічні складнощі та зробила великий ривок у розвитку лише за 40 років, дасть українським студентам можливості, які вони потім зможуть застосувати для відбудови та розвитку України.

Корейський уряд підтримує Україну під час війни та надав допомогу на 400 млн доларів у таких сферах, як розмінування, енергетика, охорона здоров’я та освіта.

Олена Дубовик, заступниця директора з навчально-методичного забезпечення змісту освіти Інституту модернізації змісту освіти, розповіла, що Південна Корея профінансувала друк нових підручників з географії.

"Йдеться про підручники для 10-х класів закладів загальної середньої освіти. Перш ніж вдосконалити їх, ми провели шість круглих столів за участі наукової спільноти, фахівців з Міністерства освіти і науки України та Посольства Республіки Корея в Україні. Ми вдосконалили висвітлення тем про Південну Корею. Школи отримають нові підручники вже цього місяця", — зазначила Олена Дубовик.

На сьогодні понад 1800 українських учнів та студентів вивчають корейську мову у школах та університетах. А кількість молоді, яка прагне вивчати корейську, постійно зростає завдяки популярності корейської музики та кіно. У Посольстві Республіки Корея та Національному інституті міжнародної освіти (NIIED) при Міністерстві освіти Кореї сподіваються, що спільні культурні, наукові та освітні проєкти поглиблять співпрацю з Україною та допоможуть відновитися після війни.

Источник материала
loader
loader