
Стояногло визнав поразку на виборах президента Молдови
Як передає Укрінформ, про це повідомляє NewsMaker.
"Кандидат у президенти Молдови Олександр Стояногло через два дні після оголошення попередніх результатів виборів визнав поразку у другому турі". - йдеться у повідомленні.
Він подякував виборцям за довіру та пообіцяв "не зупинятися".
"Результати показали, що ми програли, хоч тут, у Молдові, ми перемогли. Більшість з вас виявила мені довіру, і я безмежно вдячний кожному. Це моральна перемога, яка ясно дала зрозуміти: Молдова хоче змін і хоче їх зараз. Молдова прагне справедливості, єдності та поваги до людей", - заявив Стояногло.
Він стверджує, що передвиборна кампанія показала політичну упередженість та захоплення ключових державних структур.
"Ми переконалися, наскільки слабкою та штучною є ця перемога влади — влади, яка не вміє ані програвати, ані перемагати гідно. Адже якщо тріумф будується на бруді, страху, ненависті та цензурі, поразка неминуча. Це лише питання часу. Маніпуляції, мова ненависті та розкол не можуть бути довгостроковою основою", — наголосив Стояногло.
Він натякнув, що збирається продовжити участь у молдовській політиці, сказавши, що "наша боротьба за вільну, стабільну та процвітаючу Молдову лише починається".
Як повідомляв Укрінформ, 3 листопада у Молдові відбувся другий тур виборів президента країни. Центральна виборча комісія Молдови оголосила про перемогу чинної президентки Маї Санду, яка набрала понад 55% голосів виборців.
Фото: RTVI

В Раде набросились на Зеленского: что требуют от президента

«Срочно покидать города»: что известно о предполагаемой мести России за «Паутину»

Часики тикают: почему у Украины осталось времени всего до конца июня

Илон Маск отреагировал на удары по аэродромам в РФ

В Кишиневе произошли столкновения во время проведения Moldova Pride

Пекин блокирует экспорт критически важных материалов для армии США - СМИ
