ЗМІ знайшли в медсестри одеського МСЕК нерухомість на 4,5 млн грн: реакція ОВА
ЗМІ знайшли в медсестри одеського МСЕК нерухомість на 4,5 млн грн: реакція ОВА

ЗМІ знайшли в медсестри одеського МСЕК нерухомість на 4,5 млн грн: реакція ОВА

Глава Одеської ОВА Олег Кіпер прокоментував інформацію про медсестру медико-соціальної експертної комісії (МСЕК), у якої журналісти виявили майно у центрі міста на 4,5 млн грн.

Під час брифінгу очільника ОВА журналісти запитали Кіпера про медсестру обласної медико-соціальної експертної комісії та районного ТЦК та СП, у якої виявили нерухомість у центрі Одеси вартістю близько 4,5 млн грн.  Медіа повідомили, що майно у торговому центрі «Афіна» не було задеклароване, що викликає підозри щодо можливого корупційного походження.

Олег Кіпер зазначив, що незадеклароване майно є очевидним порушенням. Однак утримався від коментарів щодо наявності нерухомості та її походження, зазначивши, що всі деталі повинні встановити правоохоронці.

«Для цього є компетентні органи. Я їх роботу не маю права обговорювати. Поки вони не вивчили це питання, ми ж не розібралися – це може бути спадщина, чи це подарунок, чи це інше», – сказав начальник ОВА.

За словами чиновника, наразі не можна точно стверджувати, звідки у медсестри з’явилася така нерухомість. «Це може бути спадок, подарунок чи інше. Важливо, щоб відповідні органи ретельно вивчили це питання. Я б не став коментувати деталі, поки немає офіційних висновків, це не входить до моєї компетенції», – вважає він.

Зазначимо, напередодні старту жорсткої реформи МСЕКів «Главком» дослідив статки очільників обласних центрів медико-соціальної експертизи, які вони офіційно задекларували. 18 із 25 голів обласних МСЕК виявилися офіційними мільйонерами. Трійку найзаможніших відкриває керівниця Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи Тетяна Крупа. Минулого року вона отримала 661,5 тис. грн зарплати, 166 тис. грн пенсії; інші її доходи – 1,15 млн грн. У банках посадовиця зберігала 678 тис. грн, $15,5 тис., 32,5 тис. євро; готівкою – 15,2 млн грн і $160 тис.

Як повідомлялося, за матеріалами Служби безпеки підозри у вчиненні злочинів отримали 64 посадовців медично-соціальних експертних комісій (МСЕК), а також скасовано понад 4 тис. висновків про інвалідність.

До слова, Верховна Рада України сьогодні, 29 жовтня, ухвалила в цілому законопроєкт №11225 щодо вдосконалення процедур проведення медико-соціальної експертизи.

Источник материала
loader
loader