Чому не можна називати дітей іменами померлих: запам'ятайте це
Чому не можна називати дітей іменами померлих: запам'ятайте це

Чому не можна називати дітей іменами померлих: запам'ятайте це

Втім, дехто обирає легший шлях та називає малечу іменами померлих родичів, бо хоче вшанувати пам'ять рідних. Чому так не можна робити – розповість LifeStyle24.

Чому не варто називати дітей іменами померлих

Більшість батьків, які називають своїх дітей іменами покійників, не замислюються над тим, як може скластися життя малечі після цього. Коли дитина отримує ім'я конкретної загиблої людини, то починає проживати чуже життя з її випробуваннями та труднощами. Навіть якщо покійник був дуже успішним і щасливим, не варто змушувати малечу відмовлятися від власної долі, нав'язуючи чужий життєвий шлях.

За народними повір'ями, дитина може стикатися з тими ж викликами, що й померлий, мати ті ж самі риси характеру та світосприйняття. Водночас існує високий ризик того, що малеча успадкує навіть трагічну долю покійника, якщо той помер від хвороби або загинув внаслідок вбивства.

Як назвати дитину
Як назвати дитину / Фото Freepik

Чи можна називати дітей іменами живих людей

У давнину намагалися не називати дитину на честь живих родичів, бо енергія імені старшого могла перейти до молодшого і скоротити його тривалість життя на землі. Втім, у народі вважалося, що таке ім'я давати малечі можна, але воно не має повторювати імена батьків, дідуся з маминого боку та бабусі з татового боку.

Однак дотримуватися повір'їв чи дослухатися їх – особистий вибір кожного. У сучасному світі багато батьків не вірять у забобони. Дорослі самостійно вирішують, як саме зватимуть їхню дитину, тому не бажають відмовлятися від власних вподобань.

Источник материала
loader
loader