Нічия на старті турніру: динамівці не змогли обіграти Марибор в Юнацькій лізі УЄФА

Динамо U-19 – Марибор U-19 1:1

Голи: Пеікрішвілі, 68 – Подлеснік, 37

Перед початком матчу здавалося, що юні динамівці не матимуть проблем зі скромним суперником. Тим більше, що у стартовому складі "біло-синіх" вийшов форвард Матвій Пономаренко, який має досвід гри за основу, пише 24 Канал.

Все вирішиться у матчі-відповіді

Проте словенці виявилися міцним горішком. У першому таймі більше нагод для взяття воріт мали номінальні господарі поля. Непогані моменти були в активного Пеікрішвілі, Пономаренка, Кремчанін.

Натомість ледь не перший удар у площину воріт Динамо завершився голом. Подлеснік отримав пас від партнера по команді та ударом з лінії штрафного майданчика змусив капітулювати В'ячеслава Суркіса.

Після цього динамівці кинулися відігруватися. Проте м'яч вперто не йшов у ворота. На 68-й хвилині зустрічі Адрейко зробив навіс зі штрафного, який завершив влучним ударом Пеікрішвілі.

До фінального свистка рахунок на табло не змінився. У підсумку нічия – 1:1.

Відеоогляд матчу Динамо U-19 – Марибор U-19

Матч-відповідь Марибор – Динамо відбудеться у середу, 6 листопада.

Нагадаємо, що Шахтар U-19 у третьому турі Юнацької ліги УЄФА на виїзді обіграв однолітків з лондонського Арсеналу (1:0). Переможний гол забив Галонський.