Борнмут Забарного зупинив "канонірів": Арсенал зазнав першої поразки в сезоні

Борнмут – Арсенал 2:0

Голи: Крісті, 70, Клюйверт, 79 (з пен)

У виїзному матчі 8-го туру Арсенал зустрічався з Борнмутом. Матч був надзвичайно важливим для "канонірів" з погляду подальшої турнірної боротьби, пише 24 Канал.

Вилучення зруйнувало плани Артети

Захисник Борнмута Ілля Забарний традиційно вийшов у стартовому складі. Його партнер по збірній України Олександр Зінченко вперше за останні два місяці потрапив до заявки.

На 30-й хвилині матчу гості залишилися у меншості. Вільям Саліба недозволеним прийомом зупинив Еванілсона, за що отримав від арбітра справедливу червону картку.

У меншості "каноніри" трималися до 70-ї хвилини, після чого отримали два голи у власні ворота. Спочатку Раян Крісті отримав чудову передачу від Джастіна Клюйверта та в один дотик пробив у дев'ятку.

А за сім хвилин той же Клюйверт реалізував одинадцятиметровий удар. 2:0 – Борнмут сенсаційно переміг Арсенал.

Олександр Зінченко так і не отримав шанс вийти на поле. Цілком ймовірно, що Артета вирішив не ризикувати здоров'ям українського захисника у такому непростому поєдинку.

Ілля Забарний відіграв весь матч. Портал Whoscored поставив оцінку 6,6 бала, а Sofascore – 6,7.

• Арсенал зазнав першої поразки у новому сезоні. Після 8 зіграних матчів "каноніри" з 17 очками залишаються третіми.
  • Борнмут заробив 11 балів у 8 турах та посідає 10 місце.