Стало відомо, як змінилися ціни на зернові та олійні в Україні
Стало відомо, як змінилися ціни на зернові та олійні в Україні

Стало відомо, як змінилися ціни на зернові та олійні в Україні

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено підсумки за період з 10 по 16 жовтня, повідомляє agronews.ua.

Внутрішній ринок

На ринку кукурудзи зберігалось поступове зростання цін, проте також прослідковувалася корекція до зниження. Попри зниження внутрішнього попиту через високі ціни, індикативи на кукурудзу продовжували зростати під впливом активних закупівель трейдерів та позитивної динаміки на експортному ринку. На олійному комплексі підприємства, які відчували гостру потребу у сировині для виконання своїх контрактів, активно підвищували ціни на соняшник та сою. Також на висхідний тренд вплинуло зростання вартості рослинних олій на експортному напрямку.

«Недостатня кількість пшениці на ринку, спричинена стримуванням продажів аграріями, та високі ціни на експортному ринку призвели до подальшого висхідного тренду, винятком була пшениця продовольчої якості. Продавці пропонували продовольчу пшеницю за цінами вище ринкових, але переробники не поспішали купувати через труднощі з реалізацією борошна. Трейдери ж активно скуповували фуражну пшеницю, підтримуючи ціни на неї», – зазначають аналітики УУБ.

Українська універсальна біржа продовжує активно працювати на аграрному ринку та пропонує новий рівень сервісу: організований ринок зернових та олійних – БІРЖОВІ ТОРГИ АГРОПРОДУКЦІЄЮ ВІД УУБ. З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Image 1 (6)

Зовнішній ринок

У середу, 16 жовтня, ф’ючерси на соєві боби закрилися в мінусі, тоді як кукурудза і пшениця зуміли підвищитися.

«Попит на кукурудзу збільшився завдяки експорту. Міністерство сільського господарства США повідомило про приватні експортні продажі 332 000 тонн кукурудзи 2024-25 роках у невідомі країни та ще 1,62 мільйона тонн до Мексики. На ринку пшениці повільніші темпи посіву озимини в США та поява сходів забезпечили підтримку цінам», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB, далі – «поділитись номером» і обираєте розділ «Аналітика».



Перегляди: 0
Теги по теме
цены
Источник материала
loader
loader