Конкурентками української стрибунки у висоту будуть бігунки Кілі Годжкінсон з Великобританії та Фемке Бол з Нідерландів. Цікаво, що усі три претендентки є олімпійськими чемпіонками.

Магучіх у трійці з представницями Великобританії та Нідерландів

У 2024-му році Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою, чемпіонкою Європи, а також срібною призеркою чемпіонату світу в приміщенні. Крім того, спортсменка з Дніпра побила світовий рекорд зі стрибків у висоту, піднявши планку на 2,10 метрів.

Магучіх потрапила в трійку претенденток на звання найкращої легкоатлетки року в Європі - Фото 1

Тріо претенденток на звання найкращої легкоатлетки 2024 / фото European Athletics

Не менш титулованими є конкурентки українки. Кілі Годжкінсон у Парижі виграла "золото" у бігу на 800 метрів. На цій же дистанції британка стала чемпіонкою Європи, захистивши титул.

Нідерландка Фемке Бол на Олімпійських іграх-2024 здобула три медалі: "золото" у бігу в змішаній естафеті 4х400 метрів, "срібло" в естафеті 4х400 та "бронзу" у бігу на 400 метрів з бар'єрами. На рахунку нідерландки два світових рекорди, два "золота" чемпіонату світу в приміщенні.

Ім’я найкращої легкоатлетки 2024 року в Європі оголосять 26 жовтня на церемонії нагородження в Скоп’є.

Серед чоловіків на звання найкращого легкоатлета року претендують швед Арманд Дуплантіс (стрибки з жердиною), норвежець Якоб Інгебрігтсен (1500 і 5000 метрів) і Малтіадіс Тентоглу (стрибки в довжину) з Греції.