На телеканалі «Дім» презентували офіційний трейлер документального фільму «Сімейний альбом»
На телеканалі «Дім» презентували офіційний трейлер документального фільму «Сімейний альбом»

На телеканалі «Дім» презентували офіційний трейлер документального фільму «Сімейний альбом»

У національний кінопрокат фільм вийде 21 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору

На телеканалі «Дім» команда документального фільму «Сімейний альбом», створеного за державної підтримки, представила офіційний трейлер та оголосила дату всеукраїнської прем’єри стрічки. Про це повідомила пресслужба телеканалу. 

Через родинну історію австрійського інженера Александра Вінербергера, який у 1933 році таємно сфотографував жертв Голодомору в Україні, та його правнуки — британської фотохудожниці, Самари Пірс — фільм «Сімейний альбом» показує, що єдиною справжньою причиною війни Росії проти України є незмінне протягом століть прагнення російської імперії та її наступників знищити український народ і його ідентичність.

У національний кінопрокат фільм вийде 21 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору.

Світова прем’єра «Сімейного альбому» відбудеться у жовтні на ювілейному 40-му Варшавському міжнародному кінофестивалі (40 Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy, WFF), де стрічка представлятиме Україну в конкурсній програмі фестивалю класу «А» в секції документальних фільмів.

Фільм «Сімейний альбом» створено на замовлення державного підприємства «Мультимедійна платформа іномовлення України» компанією «ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН» (Good Morning Films). Він став одним з переможців Мистецького конкурсу на виробництво серіалів та фільмів сучасної тематики, який відбувся у 2023 році.

Над фільмом працювали: 

  • режисерка — Марина Ткачук;
  • продюсер — Андрій Корнієнко;
  • виконавча продюсерка — Злата Єфіменко;
  • оператор-постановник — В’ячеслав Раковський;
  • композитор — Хоссейн Мірзаголі;
  • режисер монтажу — Олексій Тараненко;
  • звукорежисер — Андрій Обод;
  • історична консультантка — Яна Гринько.

Наукову та консультаційну допомогу під час зйомок команді фільму надав Національний музей Голодомору-геноциду.

Також, за підтримки Українського культурного фонду, фільм вже перекладено та озвучено п’ятьма мовами: англійською, польською, німецькою, французькою та іспанською.

Фото: пресслужба телеканалу «Дім»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
трейлер
Источник материала
loader
loader