![Зливав ворогу локації ППО та місця базування Нацгвардії: мешканцю Черкас оголосили підозру у держзраді](https://thumbor.my.ua/VJnui_C8RjdTYT2pFmwupyhlQ_g=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fe14975d1e6abc817fe8605225bd098c0.jpg)
Зливав ворогу локації ППО та місця базування Нацгвардії: мешканцю Черкас оголосили підозру у держзраді
Служба безпеки затримала у Черкасах мешканця, якого підозрюють у передачі російським спецслужбам даних про пункти постійної дислокації та бойові позиції підрозділів ППО у регіоні
Про це інформує пресцентр СБУ.
Зазначається, що потенційними цілями ворога були зенітно-ракетні комплекси, радіолокаційні станції та мобільно-вогневі групи українських військ. Також окупантів цікавили місця базування та система охорони підрозділів Національної гвардії.
Для отримання розвідданих ФСБ дистанційно завербувала 45-річного безробітного мешканця Черкас, який шукав швидкого заробітку на телеграм-каналах.
За завданням окупантів фігурант об’їжджав регіон, приховано фіксував локації українських захисників, а також випитував потрібну інформацію під виглядом побутових розмов зі своїми знайомими. Одержані відомості він переносив на гугл-карти, щоб потім разом з відповідними фото відправити російському куратору.
Так званий звіт окупанти планували використати для підготовки нової серії ракетно-дронових ударів по регіону в обхід ППО.
На місці затримання у фігуранта виявили мобільний телефон із доказами комунікації з російською спецслужбою. Слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Зараз чоловік перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)