Затяжна війна грає не на нашу користь - військовий батальйону «Нахтіґаль»
Затяжна війна грає не на нашу користь - військовий батальйону «Нахтіґаль»

Затяжна війна грає не на нашу користь - військовий батальйону «Нахтіґаль»

Українська армія – це взірець стійкості та невпинної кровопролитної роботи на межі людських можливостей для всього світу. Навряд чи за такого тиску будь-хто інший на Землі зміг би встояти.

Таку думку висловив Ігор Шолтис, військовий батальйону «Нахтіґаль» у програмі «Станція Краматорськ», яка вийшла 18 вересня на Ютуб-каналі Укрінформу. 

«Було б дуже круто, якби ми у вересні 2022 року, після здійснення харківської операції, нашого херсонського контрнаступу, вивели б всі наші війська на адмінкордони і повернулися з медалями додому, але цього не сталося», – зазначив Шолтис і додав: «Затяжна війна грає не на користь нам, зокрема через велику кількість невдоволень побутового характеру».

Утім, зауважив військовослужбовець, вмотивованих воювати українців є дуже багато. Він спростував інформацію про нестачу військових кадрів. За словами Шолтиса, є чимало охочих потрапити до їхнього підрозділу, хоч це і не такий наплив, як на початку повномасштабного вторгнення.

«Величезна кількість козаків, які прийшли до нашого підрозділу, – це реально найкращі сини України. Ми здійснювали дуже жорсткий відбір, у нас є низка правил, згідно з якими ми відбираємо в батальйон людей», – зазначив Шолтис.

Про те, яким критеріям мають відповідати рекрути підрозділу «Нахтіґаль» і чи потрібна спеціальна фізична підготовка, військовий докладніше розповів у програмі «Станція Краматорськ» на Ютуб-каналі Укрінформу. 

Ігор Шолтис та його команда наразі виконують завдання на Курському напрямку. У 2015 році він проходив службу в АТО. У Пісках Донецької області зазнав важкого поранення. Вдруге повернувся на фронт під час повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року. Паралельно з військовою справою Шолтис пише музичні композиції. Він відомий як автор та виконавець реп-пісень Гаррі Шульц.

Як повідомлялося, на Ютуб-каналі Укрінформу 18 вересня розпочинається новий сезон проєкту «Станція Краматорськ» – спільного продукту агентства та Центру протидії дезінформації при РНБО. Проєкт «Станція Краматорськ» – це серія інтервʼю з військовими. Головна мета проєкту – через відверту розмову показати особисту життєву історію героя, а також дати відповіді на основні російські ІПСО на тему армії та війни в Україні.

Ведучі програми Костянтин та Влада Ліберови – документальні фотографи, які фіксують події в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Теги по теме
война Армия
Источник материала
loader
loader