Таким припущенням з 24 Каналом поділився ізраїльський військовий оглядач Давид Шарп. Навіть якщо рота українських військових опиниться не на російському фронті, а в місці, куди не планувалася передислокація, це вже буде бонусом для Путіна.
Чи може Білорусь вдертися в Україну
Росія насамперед зацікавлена у відволіканні українських ресурсів, і не лише шляхом перекидання військ. Мовиться також про додаткове мінування та будівництво укріплень. Оскільки Україна могла побудувати їх в більш пріоритетному місці, але довелося на кордоні з Білоруссю через провокації Лукашенка.
Однак потрібно заважати не тільки на техніку, а й на те, кого та яку кількість перекинули білоруси. Якщо передислокували 1100 солдатів на глибину 50 кілометрів, цьому дійсно можна надати серйозний піар-резонанс, але ці сили не становлять загрози й не зможуть напасти на Україну.
Кілька сотень бійців білоруської армії з кількома танками артилерійської батареї – це не ті можливості, з якими починають війну. До того ж починати війну з Україною Лукашенку точно не вигідно. Я навіть не впевнений, що Путіну вигідно, щоб Білорусь зазнала серйозних ударів,
– наголосив Давид Шарп.
Не буде жодної користі, якщо російська армія у великій кількості буде присутньою на білоруській території. Водночас об'єкти, по яких Україна може завдати ударів, важливі і Росії, і Білорусі. Передусім мовиться про Мозирський нафтопереробний завод.