![У Києві, на Вінниччині і Хмельниччині нові вибухи](https://thumbor.my.ua/PNhVeBhbXFZXg4smRqzAYiga3cA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F53f147585753e8cde5ffb9e5c6107243.jpg)
У Києві, на Вінниччині і Хмельниччині нові вибухи
У повітряному просторі України перебувають ворожі ракети, ймовірно запущені бомбардувальниками Ту-95мс.
На світанку у вівторок, 27 серпня, у Києві, Вінницькій та Хмельницькій областях чули вибухи, повідомляють соцмережі.
Офіційної інформації наразі немає.
У цей час по усій країні вдруге за ніч оголошували повітряну тривогу. Цього разу через пуски ракет зі стратегічних бомбардувальників Ту-95мс.
За даними моніторингових пабліків, ракети рухаються у західному напрямку.
Нагадаємо, у понеділок Україна пережила наймасовішу повітряну атаку російських загарбників з початку повномасштабної війни. Загалом військові виявили і супроводжували 236 цілей – 127 ракет та 109 БпЛА. Підрозділи ППО збили 201 ціль.
Вночі РФ продовжила атаки, запустивши по Україні десятки шахедів та ракети різних типів. Під удар балістики потрапив готель у Кривому Розі. Там щонайменше дві людини загинуло. Також вибухи чули у Сумах, Рівному, Києві і у Хмельницькій області.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)