![Окупанти будують протидронові споруди для захисту Керченського мосту - дані супутника](https://thumbor.my.ua/Un11zTDptnjVSXOwyTd47t44ODo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc4807b4295e1d6013b9500bc71ab66a6.png)
Окупанти будують протидронові споруди для захисту Керченського мосту - дані супутника
Для захисту Керченського мосту від ударів ЗСУ російські загарбники, ймовірно, будують постійні протидронові оборонні споруди.
Про це повідомляє моніторингова група Телеграм-каналу "Крымский ветер" з посиланням на дані супутникової зйомки, передає Укрінформ.
"Для захисту Керченського мосту, ймовірно, будують постійні протидронові оборонні споруди", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що споруди, що зводяться паралельно Керченському мосту, складаються з пальових опор з бетонною надбудовою. Можливо, мають стінки, які сягають поверхні води.
Раніше Укрінформповідомляв, що у тимчасово окупованому Криму біля незаконно спорудженого Керченського мосту триває будівництво паралельної споруди, що нагадує міст.
Фото: "Крымский ветер"
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)