![Литва передала Києву новий пакет військової допомоги](https://thumbor.my.ua/xBUL4es0ygO4Wch_C-tS2DNOeuA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2Ffc69bf80689a25f606a6e82e6083a95c.jpg)
Литва передала Києву новий пакет військової допомоги
Сьогодні, 15 серпня, в рамках військової підтримки української армії в Україну прибула військова допомога.
Про це повідомилал пресслужба МіноборониЛитви.
Загалом цього місяця до України будуть відправлені 14 бронетранспортерів М113, пускові комплекси ППО малої дальності з ракетами, системи боротьби з безпілотниками, індивідуальні протидронові глушники, всюдиходи із запчастинами, гвинтівки, боєприпаси, димові заряди та інше обладнання і спорядження.
У відповідь на запити України цього року Литва вже поставила боєприпаси калібру 155 мм, бронемашини M577, бронемашини M113, системи боротьби з безпілотниками, необхідне для зимового сезону обладнання та комплекти теплого одягу, боєприпаси до протитанкового гранатомета Carl Gustaf, дистанційні системи детонації RISE-1, генератори, легкий штурмовик L-39ZA Albatros у розібраному вигляді та інше військове забезпечення.
Днями ми писали, що Литва надасть Україні новий великий пакет військової допомоги.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)