Колишній головний редактор The Wall Street Journal Метт Мюррей, у рамках реструктуризації редакції The Washington Post, замінить очільницю газети Базбі Саллі на посаді до президентських виборів у США, які відбудуться в листопаді 2024 року.
Після виборів Роберт Віннетт, заступник редактора The Telegraph Media Group, візьме на себе роль новоствореного редактора, повідомляє Hollywood Reporter
«Саллі - неймовірний лідер і надзвичайно талановитий медіаменеджер, якого нам буде дуже не вистачати. Я бажаю їй всього найкращого в майбутньому», - йдеться у заяві Вільяма Льюїса, генерального директора і видавця Post.
Базбі, яка приєдналася до газети у 2021 році, стала першою жінкою, яка очолила майже 150-річну газету. Під її керівництвом газета отримала значні нагороди, в тому числі нещодавню Пулітцерівську премію за національну журналістику.
Метт Мюррей, який вступив на посаду, зазначив у своїй заяві: «Для мене велика честь приєднатися до такої легендарної новинної інституції з її довгою, багатою історією незабутньої та впливової журналістики, і я хочу подякувати Саллі за її чудове лідерство».
The Post також оголосила, що запускає новий підрозділ редакції, який займатиметься журналістикою в соціальних мережах. Він працюватиме окремо від основного відділу новин.
Після листопадових виборів Мюррей керуватиме цим новим підрозділом, тоді як Роберт Віннетт очолить «основні сфери висвітлення», включаючи політику, розслідування, бізнес, технології, спорт і художні матеріали. Девід Шиплі продовжить курувати розділ думок.
Торік у червні виконавчий директор The Washington Post Фред Раян залишив свою посаду у виданні.
Читайте також:
- Washington Post хоче залучити штучний інтелект та змінити систему передплат, щоб вийти з кризи
- The Washington Post може стати збитковим у 2022 році. У редакції зростає невдоволення, — NYT
Фото: Elliott O’Donovan / The Washington Post
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.