
З Італії до Хорватії запустили перший потяг: ціна квитків – мінімальна
Потяг курсуватиме між станцією Вілла-Опічіна (поблизу італійського міста Трієст) та портовим містом Рієка у Хорватії. Варто зауважити, що ці дві країни – одні з найпопулярніших для літнього відпочинку. Італія цього літа планує прийняти 400 мільйонів туристів. Хорватія не збирається відставати.
Також потяг робитиме зупинку у Словенії. Наразі він курсуватиме лише до 30 вересня 2024 року.
Мета проєкту – покращити сполучення між двома регіонами та перевірити доцільність використання громадського транспорту для туристичних цілей на цьому маршруті,
– мовиться у повідомленні.
Наголошують, що у потязі буде Wi-Fi. Окрім того, за невелику плату можна буде орендувати велосипед.
Ціна квитків приємно вражає – лише 8 євро за повний маршрут. Тим часом проїхати від станції до станції можна взагалі за 1,2 євро.
Варто зауважити, що залізниця – один з найулюбленіших способів мандрівки для європейців. Дехто зауважує: літаком – зручніше, однак потягом – атмосферніше.

50 оттенков серого» в семейной жизни

Чем заняться зимой на Алтае: 9 идей, чтобы отдохнуть, зарядиться энергией и навсегда влюбиться в этот удивительный край

Постная выпечка: рецепт вкусного морковного печенья

Личностный тест: пейзаж, который вы выберете, покажет, вы реалист или идеалист

Город-стена в Саудовской Аравии становится финансовой катастрофой — строительство продлится 55 лет и будет стоить $8,8 трлн

Винегрет по оригинальному рецепту: рецепт вкусного салата
