Так вона прокоментувала рішення Комітету міністрів РЄ на пресконференції після засідання, відповідаючи на питання кореспонденту Укрінформу.
Сьогодні на 133-ій сесії Комітету міністрів у Страсбурзі через незгоду Угорщини міністри ухвалити інший документ - декларацію головування Ліхтенштейну в Комітеті міністрів з нагоди 75-ї річниці Ради Європи. На відміну від загальної, вона не потребувала консенсусу.
«Ми дотримуємось правил та процедур, деякі з них передбачають можливість блокування, але ми завжди знаходимо шлях через переговори, а також знаходимо інші механізми, знаходимо більшість для того, щоб приймати правильні рішення», - сказала вона.
За її словами, Рада Європи залишається демократичною та дієвою інституцією, яка продовжує підтримувати Україну.
«Я дуже оптимістично налаштована щодо центральної ролі, яку відіграє Україна і все, що з нею пов'язано, в наших рішеннях - з самого початку, з моменту вигнання Росії (з Ради Європи – ред.) одразу після жахливої агресії. З того часу і надалі так і залишатиметься», - додала Пейчинович-Бурич.
Як повідомляв Укрінформ, Глави МЗС Ради Європи підтримують Українуна шляху до створення Спецтрибуналу для РФ. Міністри закордонних справ 46 країн-членів Ради Європи ухвалили декларацію під головуванням Ліхтенштейна, яка підтверджує підтримку України на шляху до справедливості та відновлення.