![Окупанти на Херсонщині обстріляли житловий сектор: загинула жінка](https://thumbor.my.ua/3TQt3aelzftN6fxl6zlvG_EDFXM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F968455099f3372c28da4518211e45542.jpg)
Окупанти на Херсонщині обстріляли житловий сектор: загинула жінка
Російські загарбники 21 березня атакували Велетенське на Херсонщині. Били по житловому сектору.
Російські війська атакували житловий сектор села Велетенське Білозерської громади. Внаслідок обстрілу загинула 70-річна жінка. Про це голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram в четвер, 21 березня.
“Внаслідок обстрілу 70-річна жінка, яка знаходилася на подвірʼї будинку, отримала тяжкі поранення. На жаль, її серце зупинилося у кареті “швидкої”, – написав він.
Також учора ввечері росіяни скинули вибухівку з безпілотника на село Качкарівка. Травми, несумісні з життям, отримав 33-річний місцевий житель.
Нагадаємо, сьогодні війська РФ обстріляли Новогродівку Донецької області, внаслідок чого загинув чоловік. Двоє людей дістали поранення.
Росіяни скинули КАБи на Козачу Лопань, є поранений
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)