Естонія заборонила продаж продукції компаній з переліку спонсорів війни
Естонія заборонила продаж продукції компаній з переліку спонсорів війни

Естонія заборонила продаж продукції компаній з переліку спонсорів війни

Міністерство оборони Естонії розпорядилося припинити продаж продукції тих компаній, які Україна внесла до списку міжнародних спонсорів війни. До них, зокрема, відносяться PepsiCo, Mars, Nestle, Unilever та Mondelēz International. Про це повідомляє ObozUa, пише agronews.ua.

Відтепер товари від тих виробників, які продовжують працювати в РФ, сприяючи цим фінансуванню російської військової машини, вилучатимуть з місць продажу, що знаходяться у сфері управління Міністерства оборони Естонії.

За словами міністра оборони Ханно Певкура, той дискомфорт, який можливо відчують естонці через відмову від продукції PepsiCo, Mars, Nestle та ін., вартує перемоги України.

“Багато західних підприємців припинили свою діяльність у Росії, але, як і раніше, є ті, хто продовжує підтримувати економіку і, отже, військову машину Росії. Я розумію, що розпорядження про припинення використання у сфері управління Міністерства оборони продукції PepsiCo, Mars, Nestle та інших великих корпорацій може викликати певний дискомфорт, але для багатьох продуктів можна знайти альтернативу і в естонських виробників. Я сподіваюся на загальне розуміння, допоможімо Україні перемогти”, – сказав міністр.

В оборонному відомстві Естонії наголошують, що це рішення стосується виробників, яких НАЗК України внесло до списку міжнародних спонсорів війни. Адже за допомогою цього списку Україна чинить тиск на іноземні компанії, які досі працюють в Росії, щоб вони припинили вести там бізнес та не фінансували війну РФ проти України.

Тепер в Естонії торгові точки, що знаходяться у сфері управління Міноборони, більше не продаватимуть продукцію таких компаній, як PepsiCo, Mars, Nestle, Unilever та Mondelēz International. Це стосується шоколаду, печива, картопляних чіпсів, морозива, жувальної гумки та прохолодних напоїв. Також на прилавках не буде більше тютюнових виробів Philip Morris International та Japan Tobacco International (JTI).

“Ми запропонуємо нашим партнерам наскільки можливо замінити зняту з продажу продукцію аналогами”, – повідомив Крісто Рауд із Центру оборонних інвестицій.

Вилучити продукцію заборонених фірм мають протягом 60 днів.



Перегляди: 0
Теги по теме
Эстония запрет
Источник материала
loader
loader