НМТ-2024: затверджено календарний план проведення тесту
НМТ-2024: затверджено календарний план проведення тесту

НМТ-2024: затверджено календарний план проведення тесту


Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій: 14 травня – 25 червня та 11 – 19 липня.


Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році. Про це пресслужба Українського центру оцінювання якості освіти в четвер, 22 лютого.

Тестування відбуватиметься під час основних (14 травня – 25 червня) і додаткових сесій (11-19 липня).

 
Крім того, передбачено два періоди реєстрації осіб, які хочуть узяти участь у НМТ, – основний і додатковий. Так, основний етап реєстрації для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.
До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ.
 
В додатковий період (10-15 травня) матимуть можливість зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.
 
Далі, з 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.
 
“Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування”, – додали в центрі.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100-200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.
 
Нагадаємо, Національний мультипредметний тест у 2024 році передбачає три обов’язкових предмети (українська мова, математика та історія України 16-21 століть) та один на вибір абітурієнта (іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика та хімія, українська література та географія).
 
25 січня Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків НМТ-2024 і схеми нарахування балів за виконання завдань.



Источник материала
loader
loader