![У Криму російські силовики затримали правозахисницю Лутфію Зудієву](https://thumbor.my.ua/HWrCLppdmAnqmrtCa9AcBbt9AEY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F328bbf13c44ce379c0b3b59376d354ee.jpg)
У Криму російські силовики затримали правозахисницю Лутфію Зудієву
Вранці у будинку Зудієвої відбувся обшук, після чого жінку відвезли до “Центру протидії екстремізму” в Сімферополі.
У Джанкої в окупованому Криму затримано правозахисницю Лутфію Зудієву. Про це вранці в четвер, 22 лютого, Кримська солідарність.
Вранці у її будинку відбувся обшук, після чого жінку відвезли до “Центру протидії екстремізму” в Сімферополі.
Повідомляється, що під час обшуку в помешканні правозахисниці російські силовики вилучили реєстратор відеоспостереження, всі телефони, флеш-накопичувачі та ноутбук.
На місце обшуку прибули адвокати Еміль Курбедінов та Едем Семедляєв. Вони спробували пройти до будинку, але їх не впустили.
Раніше повідомлялося, що в Росії кримського політв’язня етапували з в’язниці до колонії. Арсен Абхаїров – один з учасників “Червоногвардійської групи”, яких затримали 14 лютого 2019 року і звинуватили у належності до забороненої в Росії політичної ісламської партії Хізб-ут Тахрір.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)