Погляньте на це заворожуюче зображення спіральної галактики IC 438 телескопа Габбл
Погляньте на це заворожуюче зображення спіральної галактики IC 438 телескопа Габбл

Погляньте на це заворожуюче зображення спіральної галактики IC 438 телескопа Габбл

Попри значну відстань, виняткова кутова роздільна здатність "Габбла" у видимому діапазоні довжин хвиль дозволила астрономам заглибитися в зоряне оточення наднової, інформує 24 Канал. Кріс Еванс, науковий співробітник проєкту "Габбл" від ESA, акцентував на унікальних можливостях телескопа, які дозволяють вченим оцінити вік і тип зорі, що зазнала вибухової події.

Зображення, хоча і не відображає безпосередніх наслідків спалаху наднової, але дає цінну інформацію для наукової розповіді. Еванс наголосив на важливості зображень і спектроскопії "Габбла" на коротших довжинах хвиль, заявивши:

Це чудовий приклад того, як унікальні можливості "Габбла" в ультрафіолетовому і оптичному діапазонах продовжують давати нам нові захоплюючі погляди на всесвіт.

IC 438, частина сузір'я Лепуса, відіграє важливу роль у великій родині з 88 сузір'їв, визнаних Міжнародним астрономічним союзом (МАС). Заснована в 1919 році, місія МАС полягає в просуванні та захисті астрономічної науки в усьому світі, сприянні співпраці в галузі досліджень, комунікації, освіти та розвитку.


На цьому зображенні показана спіральна галактика IC 438 / Фото ESA/NASA/Hubble

Публікація фотографії знаменує собою ще одну главу в дослідженні космосу, яке людство продовжує здійснювати. Кожне унікальне зображення, отримане з таких телескопів, як "Габбл", відкриває нові аспекти Всесвіту і поглиблює наше колективне розуміння астрономічних явищ, зокрема наднових зірок та інших швидкоплинних небесних явищ.

Співпраця таких інструментів, як "Габбл" і майбутній космічний телескоп Джеймса Вебба, продовжує поглиблювати наше розуміння величезних таємниць поза межами нашого світу.

Теги по теме
Космос NASA
Источник материала
loader
loader