![Лукашенко підписав закон про гарантії для себе і сім'ї](https://thumbor.my.ua/4FwP6w1CGB_zvu-M8rD7hXGQgtQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F37c8b9458fb2e877d05e576fd4884f27.jpg)
Лукашенко підписав закон про гарантії для себе і сім'ї
Про це повідомляє Радіо Свобода, передає Укрінформ.
Згідно з поправками, колишній президент і його сім'я збережуть за собою недоторканність, довічну охорону і право користуватися державною нерухомістю. Крім того, колишній глава держави і члени його сім'ї не будуть відповідати за злочини, вчинені в період його перебування при владі. Недоторканними залишаються активи, майно, листування і право на довічну охорону.
Сам колишній президент після відставки може стати делегатом Всебілоруських народних зборів і довічним членом парламенту. Він зможе отримувати довічну допомогу у розмірі зарплати чинного президента, медичне обслуговування президентського рівня, державну охорону, помічників і доступ до урядового зв’язку.
Також було встановлено нові вимоги до кандидата на посаду президента. Так, ним може бути обраний громадянин Білорусі за народженням, не молодший за 40 років, постійно проживає в Білорусі не менше ніж 20 років перед виборами, не має і не мав громадянства іноземної держави.
Як повідомляв Укрінформ, Олександр Лукашенко заявив, що всю російську ядерну зброю, яку планували поставити до Білорусі, вже доставили.
Фото: EPA
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)