![У Нацполіції виступили проти того, аби їм дозволили вручати повістки і пояснили чому](https://thumbor.my.ua/yj9zUBpbTOuYCF6fJZ2dpGaMcJY=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F4738bd0cd1d768997a9169226865e672.jpg)
У Нацполіції виступили проти того, аби їм дозволили вручати повістки і пояснили чому
Зокрема, про це заявив голова Національної поліції України Іван Вигівський. За його словами, у поліцейських і без того достатньо роботи.
Крім того, як зазначив Вигівський, правоохоронці періодично "підхоплюють різноманітні моменти" в інших правоохоронних структур.
У нас дуже багато свого функціоналу, і ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю роботою. Ми і так підхоплюємо різноманітні моменти. Поліція найбільший правоохоронний орган, ми підставляємо плече іншим правоохоронним структурам,
– зазначив Вигівський наголосивши, що якщо цього не робити – деякі важливі напрямки роботи просто впадуть.
Очільник Нацполіції також пояснив, що поліціянти і так документують сотні кримінальних правопорушень серед представників ТЦК і СП, де вони отримують неправомірну вигоду, і таким чином люди не йдуть служити.
"Виходить, що ми будемо з одного боку документувати, а з іншого ще й повістки роздавати? Тому, я вважаю, що в нас достатньо роботи. Ми й так максимально допомагаємо стосовно мобілізації, встановлюємо місця знаходження ухилянтів", – додав він.
Законопроєкт про мобілізацію: головне
- Верховна Рада зареєструвала законопроєкт про зміни до законів про мобілізацію, облік, військову службу від уряду.
- Ним передбачено комплексні зміни щодо правил військового обліку, вручення повісток, проходження ВЛК, відстрочки, мобілізації, військової служби та звільнення.
- Зокрема, проєкт пропонує змінити призовний вік із 27 до 25 років, скасувати строкову службу, дозволити надсилати повістки про виклик до ТЦК і СП через електронний кабінет або на електронну пошту тощо.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)