Як передає Укрінформ, про це повідомляє НАЗК.
До складу делегації України також увійшли міністр юстиції України Денис Малюська, голова Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Анастасія Радіна, Директор Національного антикорупційного бюро України Семен Кривонос, Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Олена Дума та заступник Голови НАЗК Ярослав Любченко.
Конференція триватиме з 11 до 15 грудня у місті Атланта.
Зокрема, під час візиту планується виступ Голови НАЗК на пленарній сесії конференції. У виступі буде акцентовано увагу на тому, що захоплення суспільств та держав корупцією веде до війн, конфліктів та бідності, а розбудова доброчесності - до миру та сталого розвитку світу.
Також Україна в межах конференції проведе окремий захід “Ukraine Integrity Ecosystem: War and Post-War Recovery”. На ньому голова НАЗК представить міжнародним партнерам українські цифрові інструменти із запобігання корупції і розповість про їхню роль та можливості використання іншими країнами та самою ООН. Захід покликаний показати світу та країнам-донорам спроможність України протистояти ворогу та гарантувати доброчесне використання наданої допомоги у військовій та інших сферах.
Крім того, Голова НАЗК проведе низку зустрічей з керівниками антикорупційних органів, представниками урядів та міжнародних організацій як задля поширення українського досвіду розбудови доброчесності та запобігання корупції, так і для запозичення досвіду інших країн. Зокрема, українська сторона представить партнерам "Посібник керівника", який може бути застосований будь-якою організацією у світі для трансформації в ефективну та доброчесну.
Конференція держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції — це головна подія для всіх представників антикорупційної сфери 193 країн-учасниць цієї організації. Вона проходить один раз на два роки. Учасниками конференції є керівники антикорупційних відомств, міністри, провідні науковці, які досліджують антикорупційну тематику, представники міжнародних та громадських організацій зі всього світу.
Посібник керівника з розбудови доброчесної організації доступний українською та англійською мовами.
Як повідомляв Укрінформ, НАЗК і Transparency International Canada співпрацюватимуть урозбудові інституту викривання корупції.