Булінг, шеймінг, загрози в інтернеті: на платформі «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал, у якому підлітків вчать протистояти небезпеці
Булінг, шеймінг, загрози в інтернеті: на платформі «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал, у якому підлітків вчать протистояти небезпеці

Булінг, шеймінг, загрози в інтернеті: на платформі «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал, у якому підлітків вчать протистояти небезпеці

Серіал містить алгоритми виходу із складних ситуацій, практичні поради та контакти служб чи сервісів, куда можна звернутися в разі небезпеки.

За даними опитування U-Report Ukraine, більше 80% українських підлітків вважають актуальною проблему насильства в стосунках. А понад 60% з них не знають, куди звертатися у таких випадках. 

Щоб допомогти підліткам захистити себе від ризиків у житті та мережі, благодійний фонд «Клуб Добродіїв» створив освітній серіал «Особиста безпека підлітків». З нагоди Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства, який відзначають 18 листопада, серіал розмістили на платформі «Дія.Освіта» повідомили «Детектору медіа» в благодійній організації. 

Він складається з десяти серій, кожна з яких розкриває окрему токсичну чи небезпечну ситуацію, що може трапитися з будь-ким у підлітковому віці в реальному чи віртуальному житті. Разом з журналісткою ютуб-каналу «Телебачення Торонто» Сашею Гонтар підлітки розбиратимуться, що таке булінг та шеймінг, як можуть виглядати домагання, на які червоні прапорці у стосунках звертати увагу та чому не варто відкривати «невинні»  повідомлення від незнайомців у соцмережах.

Кожна серія містить алгоритми виходу із складних ситуацій, практичні поради та контакти служб чи сервісів, куди підлітки можуть звернутися за психологічною підтримкою чи захистом у випадку фізичної небезпеки. 

«Клуб Добродіїв» — всеукраїнська благодійна організація, яка допомагає дітям з 2016 року. Під час війни організація працює за двома напрямками: термінова допомога родинам із дітьми, які опинилися на межі виживання та покращення емоційного стану та ментального здоровʼя дітей та підлітків через творчість та активності соціально-емоційної підтримки.

Раніше повідомлялось, що на порталі «Дія.Освіта» з’явився освітній серіал «Як побудувати дієву громадську організацію».

Крім того, на платформі «Дія.Освіта» з’явився новий розділ «Онлайн-безпека» з освітніми матеріалами, орієнтованими на всі вікові групи, що допоможуть навчитися уникати небезпек у мережі та захищати від них дітей.

Читайте також
У Києві добудували «Дачу» — комплекс підтримки для дітей та їхніх сімей під час лікування раку
В Україні запустили застосунок для підтримки талантів дітей із вразливих категорій
Проєкт «Шлях додому» повернув в Україну 15 дітей, викрадених Росією
Представники «Голосів дітей» прочитали у Європарламенті лист українського хлопчика, якого незаконно вивезли до РФ
Бюро усмішок і підтримки: БФ «Таблеточки» створив проєкт лікарняних клоунів для дітей
Волонтери у Харкові створюють безпечні простори для дітей, які постраждали від війни
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги по теме
Дети Образование
Источник материала
loader
loader