![Українська делегація прибула до США - обговорюватиме Формулу миру та зміцнення оборони](https://thumbor.my.ua/Bj1T7i3_qzeDiUEhzEeZ7bPfdFw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fcba2b05adafa56ed5fddeff454da2f6d.jpg)
Українська делегація прибула до США - обговорюватиме Формулу миру та зміцнення оборони
Як передає Укрінформ, про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у Телеграмі.
"Матиму зустрічі у Білому домі, Конгресі, аналітичних центрах з представниками громадських організацій. Формула миру Президента, зміцнення оборони України, всебічне поглиблення співпраці і ще багато важливих тем", - написав Єрмак.
Він зазначив, що прибув до США у складі української делегації, очолюваної віцепрем'єр-міністром - міністром економіки України Юлією Свириденко.
Керівник Офісу Президента подякував партнерам України за підтримку.
Як повідомляв Укрінформ, керівник ОП Андрій Єрмак і радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван 11 листопада у телефонній розмові обговорили необхідність своєчасного постачання озброєння і боєприпасів для успішного захисту України від російських загарбників.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)