єЧерга для проходження військово-лікарської комісії запрацювала у всіх військових поліклініках
єЧерга для проходження військово-лікарської комісії запрацювала у всіх військових поліклініках

єЧерга для проходження військово-лікарської комісії запрацювала у всіх військових поліклініках

Найактивніше застосунком користуються у Києві, Одесі, Дніпрі та Вінниці.

Сервіс електронної черги став доступним для всіх військовослужбовців у військових поліклініках, де можна пройти амбулаторну військово-лікарську комісію (ВЛК).

Пресслужба Міністерства оборони повідомила, що записатися на проходження ВЛК та до профільних спеціалістів на конкретну дату і час через електронну чергу можна як у реєстратурі медичного закладу, так і віддалено у начальника медичної служби військової частини (начмеда).

За даними Міноборони, доступ до єЧерги відкрито для всіх начмедів частин. Для того, щоб записатися на ВЛК через єЧергу, начмед має звернутися до закладу охорони здоровʼя, у зоні підпорядкування якого перебуває підрозділ, та отримати від поліклініки інструкцію для подальшої реєстрації. Після цього для нього відкривається кабінет, через який він зможе записувати військовослужбовців на ВЛК та на прийом до лікарів.

Впровадження єЧерги має допомагати медичним закладам аналізувати дані щодо завантаженості та дефіциту спеціалістів, а також в разі потреби шукати додаткових профільних лікарів як серед мобілізованих медиків, так і серед цивільних спеціалістів. Крім того, зазначають в Міноборони, військовим не треба буде приїздити до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати на прийом до потрібного лікаря.

Протягом жовтня майже половина пацієнтів військових поліклінік записалися для проходження ВЛК віддалено і заздалегідь.

Зазначимо, що навесні цього року Media Sapiensповідомляв, що Міністерство оборони України тестує систему електронного запису до лікарів для проходження військово-лікарської комісії. Тоді систему електронного запису в тестовому режимі запустили в Харкові, Львові, Києві, Вінниці та Одесі.

В травні електронна черга для проходження військово-лікарської комісії була доступнау 13 містах України.

Також раніше ми писали, що в Україні готуються започаткувативідбір ДНК-матеріалу у військових, які йдуть на службу до Збройних сил України, та у правоохоронців.

Ілюстрація: Пресслужба Міноборони

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Источник материала
loader
loader