![Зеленський і Рютте відвідали поранених українських бійців у одеському шпиталі](https://thumbor.my.ua/gmFV4oy5RvxR5wkUoviRs7htsmg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F968ef4af605c3e1cd04bdfdcdc324d14.jpg)
Зеленський і Рютте відвідали поранених українських бійців у одеському шпиталі
КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Президент України Володимир Зеленський відвідав разом із Прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте шпиталь в Одесі, де проходять лікування після поранення українські захисники Херсонщини. Про цей візит повідомили у пресслужбі глави держави, передає УНН.
Цитата
“Велика повага до всіх вас. Дякую вам за захист нашої держави, за ваш героїзм. Бажаю якнайшвидшого одужання”, — сказав Володимир Зеленський українським захисникам.
Деталі
Під час свого візиту у шпиталь політики поспілкувався з українськими військовослужбовцями, дізнались про їхні поранення, стан здоров’я та перебіг лікування.
Президент вручив пораненим захисникам державні нагороди: ордени “За мужність” ІІІ ступеня і медалі “За військову службу Україні”. А військовим медикам, які їх реабілітують, ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та Данила Галицького.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нідерланди допоможуть Україні в отриманні патрульних суден для безпеки зернового коридору
Прем’єр Нідерландів Марк Рютте був вражений героїзмом та гуманізмом українців, яких побачив на власні очі у шпиталі.
“Я завжди відчував, що Україна переможе. А після цього візиту я абсолютно в цьому переконаний. Завдяки тому, що роблять українці на фронті, і тому, як ви піклуєтеся про своїх людей. Це справжня людяність”, — зазначив Марк Рютте.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)