![Верещук закликала цивільних росіян покинути Крим](https://thumbor.my.ua/yjqcbMp04heNwHJ8NrzjLcO0OnU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F606604370921ab6adf1c5eed69f6df2a.jpg)
Верещук закликала цивільних росіян покинути Крим
Вона зауважила, що “зазвичай все неприємне трапляється раптом”, і висловила здивування – на що чекають тисячі цивільних росіян в Криму.
Цивільним громадянам Російської Федерації, які знаходяться у окупованому Криму, слід негайно покинути півострів, бо зробити це одночасно тисячам людей, коли почнуться бої, не вдасться. Про це у четвер, 28 вересня, написала віцепрем’єрка, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук у .
Вона підкреслила, що “зазвичай все неприємне трапляється раптом” і люди можуть опинитися у ситуації, коли їхати треба буде негайно.
“Коли впаде кримський міст, а це питання часу, це очевидно, коли буде перерізано сухопутний коридор, коли почнуться наземні бої на півострові, що вони робитимуть?” – написала Верещук.
Верещук наголосила, що тисячам цивільних швидко покинути півострів не вдасться – з перерізаними шляхами, коли навколо будуть бої.
“Тому звертаюсь до цивільних росіян, які незаконно перебувають на півострові. Перебування в українському Криму для вас є небезпечним. Їдьте. Не легковажте”, – додала вона.
Раніше міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликало українців тимчасово покинути території окупованого Криму.
У Зеленського розказали про переслідування проукраїнських жителів Криму
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)