Міждержавний авіаційний комітет не розслідує катастрофу літака Пригожина
Міждержавний авіаційний комітет не розслідує катастрофу літака Пригожина

Міждержавний авіаційний комітет не розслідує катастрофу літака Пригожина

У разі розслідування Міждержавного авіаційного комітету результат був би доступний для всіх інших країн-учасниць МАК.

Міждержавний авіаційний комітет не проводить розслідування катастрофи літака Євгена Пригожина, про що повідомляє пресслужба комітету.

“У повідомленні на сайті організації йдеться, що комітет не проводить розслідування аварії літака Embraer Legacy 23 серпня у Тверській області і не коментує обставини події. Причини такого рішення не пояснюються, хоча на сайті організації зазначено, що Комітет розслідує всі авіаційні пригоди з повітряними суднами Росії. Так, наприклад, МАК навіть брав участь у розслідуванні авіакатастрофи А321 над Синайським півостровом, що сталася на території іншої країни (Єгипет) у 2015 році. Тоді літак зазнав катастрофи через вибух бомби на борту”, – російський ТГ-канал Baza.

Паблік наголошує: 24 серпня стало відомо, що розслідування аварії літака Пригожина проводить Слідчий комітет РФ.

“Прес-секретар президента Дмитро Пєсков 30 серпня заявив, що це “саме наше російське розслідування”, а також, що про “якийсь міжнародний аспект” йтися не може. Варто зазначити, що у разі розслідування МАК результат був би доступний для всіх інших країн-учасниць комітету (країни СНД)”, – йдеться в повідомленні.

Раніше Бразилія, де було створено Embraer Legacy 600, який розбився, запропонувала РФ свою допомогу в розслідуванні, але к російська сторона відповіла, що «наразі» не розслідуватиме аварію за міжнародними стандартами, оскільки рейс Пригожина був внутрішнім і російська влада не зобов’язана проводити розслідування відповідно до міжнародних правил і залучати зарубіжних фахівців.

Нагадаємо, 23 серпня у Тверській області РФ впав літак із 10 людьми на борту, серед яких значився і Пригожин з командуванням ПВК Вагнер. Всі вони загинули. 27 серпня смерть Пригожина офіційно підтвердили.

29 серпня засновника ПВК Вагнер поховали на одному з кладовищ Санкт-Петербурга. Окрім родичів на церемонії поховання присутні були лише найближчі друзі.



Теги по теме
Россия расследование Самолет
Источник материала
loader
loader