/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F8def3c59c4c7f3d0a5b5c6747633bbd4.jpg)
Росіяни обстріляли центр Херсона
На місці трагедії загинула жінка. 51-річний чоловік отримав тяжкі травми, його госпіталізували.
Російська армія у неділю, 27 серпня, обстріляла центр Херсона. На місці трагедії загинула жінка, ще один чоловік отримав поранення. Про це повідомили в Херсонській ОВА.
Зокрема, на місці трагедії загинула жінка. 51-річний чоловік отримав тяжкі травми, його госпіталізували.
Також окупанти у неділю обстріляли село Вірівка Тягинської громади на Херсонщині. Там росіяни вбили 35-річну жінку та поранили чоловіка.
Раніше в ОВА повідомили, що окупанти скинули керовані авіабомби в районі Херсона, Дар’ївки, Козацького та Одрадокамʼянки.
Нагадаємо, ввечері 26 серпня російська армія обстріляла Херсон і влучила в комунальне підприємство. Тоді постраждав 34-річний чоловік.
В той же день російські воєнні злочинці обстріляли середмістя Херсона, в результаті чого було поранено двох жінок.

