Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото
Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото

Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото

З нагоди Дня Незалежності України, президент України Володимир Зеленський разом з першою леді Оленою Зеленською взяли участь в урочистому заході «Молитва за Україну», що відбувся в Софійському соборі в Києві. Своєю чергою, соцмережі почали поширювати миле фото Зеленських, де видно, що президент цілує руку своєї дружини. 

На церемонії об'єдналися також представники різних церков і релігійних організацій. Під акомпанемент камерного хору була виконана музична композиція «Отче наш». Після виконання музики були виголошені короткі молитви на підтримку України, а також виступи предстоятелів церков і керівників релігійних організацій.

5 фото
  • Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото - Фото 1
  • Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото - Фото 2
  • Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото - Фото 3
  • Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото - Фото 4
  • Президент України цілує руку першої леді: соцмережі замилувалися фото - Фото 5

Глава держави висловив свою подяку духовним лідерам за їхні молитви та слова підтримки під час цієї події.

Зауважимо, Зеленський записав звернення на тлі знакового муралу в центрі Києва, на будівлі комітетів Верховної Ради на Банковій. На стінописі зображений Герой України Олександр Мацієвський, що був розстріляний росіянами після вимовлених слів «Слава Україні». Мурал присвячений пам’яті всіх загиблих українських воїнів на російсько-українській війні.

Источник материала
loader
loader