![По заходу України 15 серпня росіяни вдарили новими ракетами з іноземними мікросхемами - ОПУ](https://thumbor.my.ua/aDxU6Ahn7qeMi5OzHHaY8IaD2Bo=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2Fdeb19a4312ec7273d986ef5b41d3ecfa.jpg)
По заходу України 15 серпня росіяни вдарили новими ракетами з іноземними мікросхемами - ОПУ
У ракетах Х-101, якими росія обстрілювала Україну в ніч на 15 серпня, було приблизно 30 мікросхем іноземного виробництва. Ці ракети були виготовлені росіянами цьогоріч у квітні, повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
«Цієї ночі росіяни обстріляли Україну, зокрема, ракетами Х-101. Ці ракети були виготовлені росіянами цього року. В Х-101, що були випущені у квітні, є приблизно 30 іноземних мікросхем», повідомив Єрмак.
Він наголошує, що «інформація збирається, ми працюємо з нашими партнерами, регулярно комунікуємо з ними. Уряди наших партнерів також працюють з виробниками і постачальниками мікросхем. Вже було запроваджено обмеження, але санкції потрібно посилювати, щоб росія не могла отримувати критичні компоненти і виготовляти ракети».
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)