Військовому у Львові встановили біонічний протез руки – він повернувся на фронт
Військовому у Львові встановили біонічний протез руки – він повернувся на фронт

Військовому у Львові встановили біонічний протез руки – він повернувся на фронт

В Національному реабілітаційному центрі “Незламні” 24-річному захиснику встановили біонічний протез руки і він повернувся на фронт.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

“Протез захисникові встановили спеціалісти реабілітаційного центру “Незламні”. Молодий чоловік навчився керувати своєю біонічною кінцівкою, і вже з нею повернувся на фронт, бо щодня хоче наближати нашу перемогу. Вдома на нього чекає дружина та п’ятирічний син, для якого татко вже – супергерой”, - йдеться у повідомленні.

Олександр – 24-річний захисник із Київщини, брав участь у звільненні Чернігівщини, воював на Запорізькому напрямку, а згодом - на Донецькому. Там і втратив праву руку. У той день разом із побратимами військовий вирушив звільняти одне із сіл поблизу Сіверська (Бахмутський район). Кулемет танка, в якому їхали бійці, заклинив. Щоб його перезарядити, Олександр вибрався з машини. Саме в той момент у танк влучила ворожа міна.

У центрі НЕЗЛАМНІ у Львові 24-річному захиснику встановили біонічний протез руки / Фото: Львівська міська рада

Уточнюється, що Олександр отримав множинні поранення: багатоуламкові пошкодження боку, поламані ребра, пробиті легені та посічена рука. Домедичну допомогу надали побратими. Потім пораненого захисника доправили до лікарні в Краматорську, де йому й ампутували кінцівку. А далі – низка операцій і місяці в лікарнях Дніпра та Києва.

Після завершення лікування військовий мріяв про сучасний біонічний протез – це вершина технологій протезування. Такий дає змогу, наскільки це можливо, повернути руці дрібну моторику.

Біонічний протез захисник отримав завдяки компанії з розробки інтегральних мікросхем Renesas Electronics в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, у Національному реабілітаційному центрі «Незламні» відкрили сучасний семиповерховий корпус, де щороку зможуть надавати допомогу 10 тисячам українців. 11-13 квітня в цьому корпусі тривав Міжнародний форум реабілітації: фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Захід відвідали понад 800 учасників.

Теги по теме
Львов
Источник материала
loader
loader