Як передає Укрінформ, про це ідеться на сторінці командування ОС у Фейсбуці.
Крім того, відзначив Наєв, тут цілеспрямовано займаються удосконаленням військової майстерності військовослужбовців.
За словами Наєва, військові, які боронять цей напрямок, дуже вмотивовані, знають своє бойове завдання й успішно його виконують. Командирами підрозділів правильно організовані заходи бойової підготовки, логістичне забезпечення та створені комфортні умови для якісної служби й проживання для бійців.
"Під час зустрічі з командирами підрозділів окреслив низку конкретних заходів, спрямованих на забезпечення обороноздатності території та миттєвого реагування на ворожі обстріли, – наголосив командувач. – Окрім того, обговорили питання облаштування комплексного містечка психологічної й тактичної підготовки підрозділів, програма якої побудована на основі вивчення досвіду ведення бойових дій противником, що наразі відбуваються на сході країни. Такі навчання вже запроваджені в інших напрямках Північної операційної зони".
Для покращення умов виконання завдань за призначенням на кордоні з російською федерацією Наєв передав у військові підрозділи територіальної оборони генератори, маскувальні комплекти, виготовлені благодійним фондом "Руєвит" (Рівне), а також приціли та прилади нічного бачення, надані клінікою "Охматдит" за кошти, зібрані під час акції до роковин початку повномасштабного вторгнення в Україну.
Крім того, генерал-лейтенант поспілкувався з жителями прикордонних районів, які щодня потерпають від обстрілів ворога, адже Сумщинамає найдовший кордон із російською федерацією – 564 км.
Наєв пояснив, що для командування Об’єднаних сил питання удосконалення захисту цивільного населення є пріоритетним, відповідно розроблено заходи, які поступово втілюються в життя задля збереження їхніх життів та домівок.
Як повідомляв Укрінформ, Наєв здійснив робочу поїздку в прикордонні райони Сумської області, де перевірив умови несення військової служби та виконання бойових завдань, а також посилення захисту критичних об’єктів цивільної інфраструктури.
Фото: Євгена Силкіна і Романа Наумова