Правоохоронці вирушили на місце інциденту та врятували чоловіка. Вони попросили місцевого мешканця з човном доправити відпочивальника на берег.
Що відомо про історію чоловіка, який вирішив "вийти" на воду
Правоохоронці відзначили, що чоловік ризикнув "вийти" на воду й ледь не потонув.
Попри заборону, 32-річний житель села Глибоке вирішив провести дозвілля на човні, судно пробилось і затонуло. Чоловік самотужки зміг дістатися до острівця, почав кликати на допомогу,
– розповів начальник Нацполіції в Київській області.
Андрій Нєбитов додав, що на це миттєво відреагували патрульні Бориспільського управління поліції Київщини. Вони:
- попросили місцевого мешканця з човном доправити чоловіка до берега;
- одразу викликали швидку допомогу.
У той час на зміні працювали старший лейтенант поліції Олег Іваненко та підполковник поліції Валерій Теряник.
Чоловік вийшов на воду зі своїм човном, який пробився / Фото поліції Київщини
Негода на Київщині: коротко
- 15 квітня рівень води у Києві піднявся. Зокрема, рівень Дніпра зріс в Оболонському районі – там затопило парк "Наталка" та Оболонську набережну, де часто ходять мешканці столиці. Тоді ж пресофіцер ДСНС Олександр Хорунжий попередив про можливе підтоплення низьких ділянок садово-дачної забудови й присадибних ділянок, наближених до річищ Дніпра.
- На Великдень на Київщині вода заблокувала дороги в селі Погреби. Буквально 17 квітня повідомили пропідтоплення селище Іванків– там через руйнування дамби місцевого ставка у воді опинилась тимчасова переправа.
- Рятувальники попередили, що масштабного й катастрофічного затоплення Києва не буде, адже наразі відбувається весняне водопілля – воно має бути кожного року. Начальник відділу гідрологічних прогнозів Укргідрометцентру ДСНС Ілля Перевозчиков попередив, що пік води варто очікувати 18 – 28 квітня.